Sef productie (departament usi) - Oradea

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- planificarea activitatii de productie, in functie de planul stabilit
- organizarea si controlul activitatilor de mentinere si dezvoltare a capacitatilor de productie
- coordonarea introducerii in fabricatie a produselor noi
- urmarirea realizarii planului de productie
- conducerea procesului de asigurare a calitatii in activitatea de productie
- elaborarea planului de investitii, in conformitate cu prevederile bugetului, in scopul imbunatatirii gradului de ocupare a capacitatilor de productie existente si crearii de noi capacitati

CERINTE

Clientul nostru este o companie de renume la nivel national, care activeaza in domeniul distributiei de produse pentru amenajari interioare.

- studii superioare
- minim 2 ani experienta in planificarea si organizarea productiei
- experienta in coordonarea de personal
- permis de conducere categoria B
- cunostinte de limba Engleza (avantaj)
- disponibilitate de lucru in schimburi
- capacitate de lucru cu termene fixe
- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva
- conditii de lucru foarte bune
- oportunitate de dezvoltare profesionala in cadrul uneia dintre cele mai renumite companii din domeniu la nivel national

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.