SEF PRODUCTIE

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Intocmeste listele de cantitati si devize;
2. Urmarirea realizarii proiectelor.
3.Asigura leadershipul angajatilor efectuand munca de rutina sau in grup.
4. Primeste sarcini detaliate si urmeaza proceduri stabilite pentru a atinge scopurile si obiectivele unitatii.
5. Dezvolta tehnici si fortifica politici si proceduri
6. Asigura indicatii unei unitati sau grup de angajati, atribuie sarcini si verifica lucrul la intervale regulate.
7. Este direct subordonat atingerii atributiilor repartizate folosind proceduri, ghiduri si politici bine definite.
8. Asigura recenzii pentru impunerea salariala asupra performantelor angajatilor si recenzii pentru compensarea salariatilor, recomanda masuri disciplinare daca este necesar.
9. Interactioneaza direct cu subordonatii si grupuri pentru a afla informatii; interactioneaza cu parteneri din exterior, si daca este posibil, tine evidenta contactelor.

CERINTE

Aptitudini necesare ocuparii postului :
1. abilitati bune de comunicare, prezenta placuta,
2. bun negociator
3. dinamic, serios
Cerinte necesare ocuparii postului :
1.studii superioare;
2. cunostinte foarte bune de operare PC;
3. cunoastrea programului AUTOCAD nu este obligatorie,dar constituie avantaj
4. permis conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv, negociabil

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.
Clientul nostru este una dintre cele mai mari companii din Romania in domeniul constructiilor si investitiilor imobiliare.