SEF Depozit (gestionar).

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿Tine evidenta stocurior, a gamelor de produse specificate in anexa sus mentionata;
¿Interactioneaza permanent cu clientii, furnizeaza informatii despre produse legate de calitate, pret si caracteristici tehnice;
¿In functie de comenzile clientilor aduse de catre seful direct, verifica existenta produselor in stoc, confirma aceasta sefului ierarhic, dupa care procedeaza la pregatirea comenzii. Urmareste si raspunde pentru incarcarea autovehiculului destinat transportului, in ordinea specificata;
¿Verifica daca factura corespunde cu produsele si calitatile solicitate de client, semneaza si stampileaza de conformitate, dupa care elibereaza marfa;
¿Receptioneaza marfa comandata, sens in care verifica din punct de vedere cantitativ si calitativ marfa, semneaza si stampileaza avizul de insotire a marfii, prezentand actele insotitoare agentului comercial. Organizeaza, coordoneaza si raspunde pentru descarcarea marfii receptionate si asezarea ei in spatiile destinate;
¿Semneaza procesul verbal de constatare a diferentei cantitative si calitative, prezentandu-l spre avizare agentului comercial;
¿Ajuta la verificarea zilnica a stocurilor si corespondenta intre faptic si scriptic prin sondaj, pe care le raporteaza saptamanal sefului cu nivel superior de competenta;
¿Are obligatia de a verifica marfurile in asa fel incat acestea sa nu iasa din termenele de garantie, sens in care informeaza seful direct;
¿Elibereaza marfurile din gestiune numai pe baza documentelor specifice: facturi, aviz de insotire a marfii, bonuri de consum;
¿Raspunde de aplicarea intocmai a prevederilor Legii 22/1969 ¿Legea Gestionarului¿;
¿Raspunde pentru activitatea personalului aflat in aria sa de competenta;

CERINTE

- experienta de minim 5 ani intr-o pozitie similara;
- contract de raspundere materiala ( onstituire de garantii din salariu).

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa in functie de nr de zile lucrate
- telefon de serviciu
- transport asigurat
- program de lucru: 8 ore
- salariu motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Companie acreditata care ofera urmatoarele servicii:
Recrutare si selectie de personal, la nivel national:
- oferim solutii complete de personal, specialisti in finante, contabilitate, banci, marketing si vanzari, domeniul juridic, resurse umane, precum si in productie, aprovizionare, sectorul public, constructii, servicii financiare si asigurari;
Consultanta in domeniul legislatiei muncii;
Elaborare fisa postului:
- in varianta standard (pentru fiecare pozitie in parte);
- in varianta personalizata (in functie de obiectul de activitate al organizatiei);

Training:
- management-ul timpului;
- abilitati de comunicare;
- tehnici de vanzari si negociere;
- strategii, tehnici si tactici avansate in negociere;