SEF DEPARTAMENT TRANSPORT ORADEA

TIGER AMIRA COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordonarea activitatii de transport la nivel national;
-Dezvolta si implementeaza politicile si procedurile de lucru cu privire la flota, in concordanta cu standardele companiei;
-Ia masuri pentru eficientizarea activitatii de intretinere si reparatii;
-Implementeaza si monitorizeaza un sistem de control al consumurilor de carburanti;
-Implementeaza un sistem de programare a cheltuielilor cu reparatiile curente si periodice;
-Evalueaza si ia masurile necesare pentru cresterea performantei profesionale ale subordonatilor;
-Informeaza in legatura cu orice reglementare legala aparuta in domeniul de activitate si ia masuri pentru respectarea acestora.

CERINTE

-Studii superioare;
-Experienta de minim 5 ani in activitatea de transport/ intretinere parc auto sau intr-o casa de expeditie;
-Cunostinte de operare PC nivel avansat;
-Abilitati manageriale;
-Permis de conducere categoria B;
-Constituie avantaj atestat ARR;
-Cunoasterea legislatiei specifice domeniului transport;
-Capacitatea de a conduce echipa;
-Calitati de bun organizator;
-Abilitati de comunicare si negociere;
-Gandire analitica si spirit de initiativa.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial foarte atractiv;
-mediu de lucru profesionist;
-apartenenta la o companie dinamica cu un colectiv tanar.

Companie nationala de top, detinatoare a unei retele de magazine specializate in amenajari interioare-comercializeaza produsele a peste 30 de fabrici producatoare de gresie si faianta din import si din Romania, obiecte si instalatii sanitare, mobilier de baie , parchet, usi, accesorii, adezivi, vopsele.
Companie de distributie la nivel national de gresie, faianta, obiecte sanitare.