SEF DEPARTAMENT TRANSPORT

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea parcului auto;
- mentinerea relatiei cu RAR, ARR, politia, companiile de asigurari, firma de leasing, UNTR, Agentia Nationala Drumuri;
- reducerea consumurilor si incadrarea in consumuri;
- obtinerea licentelor si intocmirea documentatiei pe transport;
- verificarea documentelor specifice de transport, foi de parcurs, registre, foi de drum, bonuri de combustibil, diagrame.

RESPONSABILITATI:
- responsabil de consumurile si de negocierea preturilor la carburanti;
- tine evidenta IP-urilor, rovignete, soferi.

CERINTE

APTITUDINI:
- bun negociator
- persoana foarte organizata
- adaptabil, flexibil, responsabil, perseverenta
- abilitati de coordonare, organizare, management

CERINTE:
- studii superioare, Fac. de Transport, Autovehicule rutiere
- experienta minim 5 ani pe o pozitie similara
- experienta in administrarea unui parc auto de minim 100 – 150 de masini de mare tonaj
- atestat de pregatire profesionala

BENEFICII OFERITE

- 500 – 800 Euro net in functie de experienta;
- Telefon de serviciu;
- Masina de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie acreditata care ofera urmatoarele servicii:
Recrutare si selectie de personal, la nivel national:
- oferim solutii complete de personal, specialisti in finante, contabilitate, banci, marketing si vanzari, domeniul juridic, resurse umane, precum si in productie, aprovizionare, sectorul public, constructii, servicii financiare si asigurari;
Consultanta in domeniul legislatiei muncii;
Elaborare fisa postului:
- in varianta standard (pentru fiecare pozitie in parte);
- in varianta personalizata (in functie de obiectul de activitate al organizatiei);

Training:
- management-ul timpului;
- abilitati de comunicare;
- tehnici de vanzari si negociere;
- strategii, tehnici si tactici avansate in negociere;

Pentru detalii:
www.publiceuroconsulting.ro
tel: 0745676278
www.yourjobs.ro