SEF DEPARTAMENT TRANSPORT

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea parcului auto;
- mentinerea relatiei cu RAR, ARR, politia, companiile de asigurari, firma de leasing, UNTR, Agentia Nationala Drumuri;
- reducerea consumurilor si incadrarea in consumuri;
- obtinerea licentelor si intocmirea documentatiei pe transport;
- verificarea documentelor specifice de transport, foi de parcurs, registre, foi de drum, bonuri de combustibil, diagrame.

RESPONSABILITATI:
- responsabil de consumurile si de negocierea preturilor la carburanti;
- tine evidenta IP-urilor, rovignete, soferi.

CERINTE

APTITUDINI:
- bun negociator
- persoana foarte organizata
- adaptabil, flexibil, responsabil, perseverenta
- abilitati de coordonare, organizare, management

CERINTE:
- studii superioare, Fac. de Transport, Autovehicule rutiere
- experienta minim 5 ani pe o pozitie similara
- experienta in administrarea unui parc auto de minim 100 – 150 de masini de mare tonaj
- atestat de pregatire profesionala

BENEFICII OFERITE

- 500 – 800 Euro net in functie de experienta;
- Telefon de serviciu;
- Masina de serviciu.

Agentie de recrutare personal din Oradea, selecteaza SEF DEPARTAMENT TRANSPORT pentru clientul sau care este una dintre cele mai mari companii din Romania care are ca obiect de activitate distributia de materiale de constructii si amenajari interioare si exterioare.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la tel:0745.676.278 sau e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro