Sef de santier

Active Job Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza echipele de muncitori ale firmei si ale subantreprenorilor;
-Realizeaza managementul santierului din punctul de vedere al executiei lucrarilor;
-Planifica, organizeaza si monitorizeaza activitatile desfasurate in scopul executiei proiectului, din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor;
-Studiaza planurile de constructie si urmareste executia lor;
Intocmeste si centralizeaza rapoartele de lucru, pe categorii de lucrari;
Verifica in cadrul controlului ierarhic, cunoasterea de catre personalul din subordine a responsabilitatilor specifice si cerintelor sistemului de asigurare a calitatii prevazute in proceduri.

CERINTE

- minim studii medii
- experienta ca sef de santier in domeniul constructiilor civile minim 1 an
- bun organizator
- comunicativ, coordonar pentru lucrul in echipa
- cunostinte de protectia muncii

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Perfectionare specifica intr-un cadru profesional modern

Active Job Consulting este o importanta Agentie de Resurse Umane din Romania care ofera solutii complete de personal. Calitatea este motto-ul nostru.

Permanenta preocupare a agentiei noastre pentru servicii de calitate, a dus la creerea unui avantaj competitiv.

Clientul nostru este o importanta companie care dezvolta proiecte imobiliare.