SECRETARA

SWED EXPORT CONSULT & IT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- D-ra / Dl cu studii medii sau superioare economice terminate (studenti numai la fara frecventa), cu urmatoarele conditii:
- Experienta de munca este un merit dar nu este o conditie
- Cunostinte de PC Word, Excel, interes pentru IT-business;
- Usurinta in comunicare in afaceri, public relations, oferte, receptie de comenzi, contacte cu clienti interni si externi;
- Limba spaniola obligatoriu, alte limbi ca engleza este un merit;
- Initiativa, loialitate, efectivitate in munca si raspunderea in derularea proiectelor de business consulting de import-export si marketing
- Timp disponibil pentru deplasarea in tara si strainatate.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare atractiva in functie de merite
- Carte de munca cu norma intreaga;
- Formare si training in Romania, Spania si Suedia ;
- Premii stimulative ;
- Dezvoltarea profesionala intr-o firma de comert exterior

DESCRIEREA FIRMEI

CONSULTANTA SI COMERT EXTERIOR