SECRETARA

ALPHA BANK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Studii liceale / universitare / birotica;
- Experienta in activitatea de secretariat reprezinta un avantaj;
- Bune cunostinte de MS Office (Word, Excel);
- Cunostinte de limba Engleza;
- Persoana punctuala, organizata, dinamica, flexibila si eficienta, avand comportament proactiv si foarte bune abilitati de comunicare si relationare cu ceilalti.

BENEFICII OFERITE

Aplicantii vor avea oportunitatea sa se alature unei organizatii renumite, in continua crestere si vor beneficia de oportunitati de dezvoltare a carierei si un mediu excelent de lucru.

ALPHA BANK ROMANIA apartine unuia dintre cele mai mari grupuri financiare din Grecia, Alpha Bank Group, cu o experienta de peste 130 de ani in sectorul bancar. ALPHA BANK ROMANIA , prima banca straina ce a venit in Romania dupa anul 1990, ofera o gama larga de produse si servicii bancare pentru persoane fizice, cat si solutii complexe de finantare pentru corporatii.

In concordanta cu strategia de dezvoltare a bancii pe piata din Romania, ne extindem echipa atat in Bucuresti cat si in tara.

Toate CV-urile vor fi pastrate in conditii de confidentialitate. Doar candidatii ale caror aplicatii sunt selectate vor fi contactati pentru interviu.