SECRETARA

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasoara activitati specifice postului

CERINTE

- Bune abilitati de autoorganizare
- Excelente abilitati de comunicare si relationare, amabilitate si tact
- Meticulozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu
- Cunostinte aprofundate in utilizarea pachetului MS Office si a aparaturii de birou
- Cunostinte de contabilitate primara
- Bune capacitati de asimilare a informatiilor, precizie si acuratete in transmiterea lor, conform competentelor postului.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut si dinamic si de a evolua in cadrul unui grup de firme aflate in plina crestere

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru, ww.advancedman.ro.
Clientul nostru este un grup de firme ce se ocupa cu distributie de produse de amenajari interioare.