SECRETARA

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura fluxul de informatii necesar intre departamentele din cadrul companiei si in comunicarea cu clientii
-Realizeaza comunicarea zilnica cu clientii companiei (raspunde la telefon, mesaje e-mail sau faxuri)

CERINTE

-Constinciozitate si perseverenta in indeplinirea atributiilor de serviciu
-Excelente abilitati de comunicare si dinamism
-Capacitate de autoorganizare a activitatii
-Cunostine PC si operare cu aparatura de birotica (FAX, COPIATOR, SCANNER)
-Cunoasterea limbii engleze (constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv si posibilitatea de dezvoltare in cadrul unei companii aflate in crestere

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal (pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru la www.advancedman.ro).
Clientul nostru este o companie locala, aflata in crestere pe piata de profil, specializata in distributia de materiale de constructii.