Sales Representative - Oradea sau Satu-Mare

SC Terra Romania Utilaje de Constructii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti din zona alocata
- Prospectarea pietei pentru a identifica clienti noi si oportunitati de dezvoltare a afacerii
- Prezentarea si promovarea produselor companiei
- Intocmirea de oferte
- Negocierea si incheierea contractelor
- Realizarea obiectivelor de vanzari

CERINTE

- Absolvent al unei facultati tehnice, preferabil in domeniul utilajelor de constructii
- Experienta de cel putin 1 an in domeniul vanzarilor intr-un domeniu tehnic
- Limba engleza ¿ nivel mediu
- Carnet de conducere categoria B
- Cunostinte PC
- Domiciliul stabil in unul din orasele Oradea sau Satu-Mare
- Disponibilitate pentru a calatori
- Abilitati de comunicare
- Atitudine proactiva, orientat spre client si rezultate

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Bonusuri in functie de realizarea obiectivelor;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei intr-o companie aflata in plina extindere.

Terra Romania reprezinta concernul austriac Industrie Holding, prezent in 12 tari din Europa Centrala si de Est si comercializeaza utilaje de constructii, macarale montate pe autocamioane si echipamente pentru depozite.
Datorita extinderii activitatii in constructii si a dezvoltarii firmei este disponibil postul de Sales Representative.