Sales manager

Agesys s.r.l

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea de oferte tehnice si procesarea comenzilor primite de la clienti
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei
Furnizarea de informatii despre produsele disponibile sau despre ofertele promotionale.
Contactarea furnizorilor pentru verificarea existentei produselor pe stoc.

CERINTE

-cunostinte in domeniul electronic,
-cunoastera lb maghiare si engleze,
-studii superioare, absolvent sau in curs,(tehnice de preferinta)
-bune abilitati de negociere si comunicare
-permis de conducere cat B
-disponibil la deplasari
-persoana, dinamica, responabila, organizata, capabila sa lucreze in cadrul unei echipe tinere, in a depune eforturi pentru atingerea obiectivelor si targetelor asumate
-domiciliul stabil in Oradea
-constituie un avantaj experienta (preferabil minim 1 an) intr-un post similar

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant si bonus in functie de gradul de atingere a obiectivelor precum si alte beneficii

AgeSys s.r.l are obiectivul de activitate comertul cu componrente electronice fiind distribuitorul produselor ELFA in Romania.