Responsabil Vanzari - Oradea

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti cel mai mare suporter al tau?
Vrei sa “joci” in cea mai tare echipa?

Cautam cel mai bun om de vanzari care activeaza sau isi doreste sa activeze in domeniul vanzarii de servicii.
Aceasta este o ocazie importanta pentru oamenii pasionati de vanzari de a se afirma si de a contribui la expansiunea unui domeniu relativ nou in Romania, dar care ocupa din ce in ce mai mult teren.

Clientul nostru este o companie multinationala, cu o experienta de 97 de ani in domeniu, concernul fiind prezent in 8 tari. In Romania este prezenta din anul 2005 si furnizeaza servicii de spalatorie si inchiriere de articole textile pentru sistemul sanitar, industrial si hotelier.
In Romania s-a extins foarte rapid, inregistrand cresteri semnificative de la an la an, in prezent, fabrica depasind 14 tone de textile procesate zilnic.

Activitatea de baza o reprezinta inchirierea si curatarea de articole textile pentru diverse industrii:
- uniforme in industrie
- in domeniul sanitar se ofera servicii complete de inchiriere, curatare si sterilizare
- pentru hoteluri si restaurante
- servicii pentru spatii sterile
- igiena grupurilor sanitare
- carpete publicitare lavabile

CERINTE

Pentru acest client cautam o persoana care sa se ocupe impreuna cu o echipa de zona de vest a tarii.
Printre calitatile pe care le cautam la aceasta persoana se numara si:
- entuziasm
- o motivatie puternica pentru evolutie si succes
- experienta in domeniul vanzarilor de servicii
- experienta in abordarea clientilor si stabilirea intrevederilor
- abilitatea de a trece cu usurinta de acei “gate keepers” pentru a ajunge sa discute cu factorii de decizie din cadrul companiei

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.