Responsabil Vanzari

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce ofera servicii de montare parbrize, lunete, oglinzi retrovizoare etc.

- informarea clientilor cu privire la serviciile companiei
- preluarea comenzilor de la clienti
- intocmirea dosarelor de dauna
- intocmire note de comanda pentru executarea montajului
- eliberare facturi

CERINTE

- experienta in relatia cu clientii
- cunostinte in domenul auto
- capacitate de interrelationare eficienta
- capacitate de a lucra in echipa
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.