RESPONSABIL URMARIRE SI PLANIFICARE CONSTRUCTIE

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine relatiile cu toti furnizorii implicati in proiect pentru intocmirea planificarii si urmarirea fazelor de constructie;
- Monitorizeaza proiectele in desfasurare, graficele de executie si actualizarea acestora;
- Participa la masurarea si evidenta cantitatilor de lucrari realizate de antreprenori.

CERINTE

-Absolvent studii superioare de specialitate (constructii, inginerie sau arhitectura - OBLIGATORIU!)
- Experienta in activitatea pe santier si in planificare
- Cunostinte de operare MS OFFICE si INVEST MANAGER sau alt program de configurare devize (constituie avantaj)
- Nivel avansat de cunoastere a limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Autoturism de serviciu, telefon si laptop.

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, in cadrul unei companii de nivel national, aflate in plina crestere pe piata.

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie, evaluare de personal si diagnoza organizationala. Pentru mai multe detalii va rugam sa accesati site-ul nostru la www.advancedman.ro.
Oferim clientului nostru, lider pe piata in domeniul comercializarii produselor de interior, pentru divizia sa de constructii si investitii imobiliare, cele mai moderne si eficiente tehnologii in domeniul identificarii si valorificarii potentialului uman.