RESPONSABIL TEHNIC/ SERVICE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea garantiala si post garantiala a tractoarelor si masinilor agricole vandute precum si a celor din parcul de expozitie, in unele cazuri, inclusiv ale clientilor; gestionarea stocului de piese de schimb (comenzi si livrare catre clienti)
- Coordonarea activitatii de service si intretinere in teritoriu la clienti, in domeniile electro-mecanic, electric, automatizare;
- Asigura suport tehnic pentru vanzari si marketing: pregatire oferte tehnice si documentatia tehnica pentru produsele vandute

CERINTE

- Preferabil - Ing (Subing) Electro-Mecanic, cu studiile terminate; cunostinte in domeniul mecanic, electric, automatizarea, PC; );
- Lb. Engl – nivel mediu/avansat, lb. maghiara un avantaj
- Persoana dinamica, atitudine proactiva
- Capabil sa lucreze atat individual, cat si in cadrul unei echipe de service pe care sa o coordoneze;
- Persoana organizata, exigent in calitate;
- Capabilitatea de a lucra sub presiune sau stress;
- Disciplinat, flexibil;
- Minim permis ctg. B