RESPONSABIL PIESE AUTO

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza o cunoastere cat mai buna a tuturor tipurilor de piese aflate pe stoc sau ce pot fi comandate.
Raspunde solicitarilor venite din partea clientilor (ata interni, din cadrul companiei), cat si externi.
Colaboreaza cu departamentul de profil de la sediul central din strainatate.
Asigura o gestiune cat mai eficienta a reperelor aflate in depozit

CERINTE

Cunostinte tehnice in domeniul pieselor auto.
Excelente abilitati de autoorganizare a activitatii, disciplina si meticulozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu.
Cunostinte PC
Cunstinte la nivel mediu a uneia din limbile engleza, franceza sau maghiara

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii aflate in crestere pe piata locala de profil, intr-un mediu dinamic si placut

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii va invitam sa accesati site-ul nostru la www.advancedman.ro.
Clientul nostru este unul din concesionarii locali ai unei marci renumite de autocamioane, aflat in dezvoltare.