Responsabil mediu statie de epurare

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura suport si procura acte, planuri si date cerute de autoritati si firme de consultanta implicate in procesul de avizare/autorizare
- Urmareste, impulsioneaza si se asigura ca termenele stabilite sunt respectate
- Intocmeste si prezinta rapoarte si grafice
- Actualizarea bazei legislative
- Asigura legatura cu autoritatile locale de mediu si gospodarire a apelor
- Colaboreaza cu celelalte departamente pe probleme specifice postului
- Supervizarea tuturor activitatilor zilnice si periodice legate de protectia mediului precum si a contractelor cu terte parti care desfasoara activitati de protectia;
- Controlul colectarii selective si reciclarii deseurilor incluzand reziduurile de productie si intocmirea de rapoarte de ambalaje si deseuri de ambalaje;

CERINTE

- Studii superioare tehnice sau de specialitate
- Cunoasterea legislatiei cu privire la protectia mediului si gospodarirea apelor (cunoasterea procedurilor de reglementare de mediu si ape constituie un avantaj)
- Cunoasterea legislatiei, procedurilor si termenelor legale pentru obtinerea autorizatiei de constructie constituie un avantaj
- Cunostinte utilizare PC
- Limba engleza
- Persoana dinamica
- Resistenta la stress
- Spirit de echipa
- Capacitati analitice foarte bune;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- transport asigurat
- alte beneficii

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro