Responsabil Mediu

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala.

- responsabil mediu si SSM
- administrarea sistemului de Mediu, Sanatate si Securitate al companiei
- administrarea sistemului de management al mediului si sanatate si securitate ocupationala
- elaborarea procedurilor operationale legate de mediu
- asigurarea respectarii tuturor cerintelor aplicabile
- tinerea sub control si imbunatatirea documentatiei specifice de mediu

CERINTE

- studii superioare de specialitate
- experienta in domeniu calitate/mediu
- detinerea unui certificat de auditor intern de mediu
- cunostinte limba engleza nivel avansat
- capacitate de integrare in echipa
- capacitate de analiza si sinteza
- dinamism si seriozitate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- oportunitate de a lucra intr-un mediu dinamic
- posibilitatea unei dezvoltari profesionale

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.