Responsabil Logistica

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea departamentului responsabil de transport
- coordonarea si asigurarea activitatii de service si intretinere flota
- coordonarea si supravegherea activitatii de achizitii piese
- relatia cu asiguratorii pentru dosarele de dauna

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara
- bune abilitati de coordonare si organizare
- limba engleza nivel conversational
- permis de conducere

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.