RESPONSABIL FILIALA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica activitatea de distributie a marfurilor catre clientii deserviti
- Dezvolta portofoliul de client si furnizori locali
- Coordoneaza activitatea de pregatire a comenzilor
- Controleaza corectitudinea livrarilor de marfa catre clienti si de la furnizori
- Organizeaza activitatea depozitului
- Controleaza corectitudinea gestiunii stocurilor

CERINTE

- Minim diploma de bacalaureat (preferabil in domeniul alimentar)
- Minim 1 an experienta in coordonare depozit, activitate de distributie
- Cunostinte medii PC: Excel, Word, Powerpoint, soft gestiune, Internet, Outlook
- Cunostinte de gestiunea stocurilor, contabilitate primara, legislatie
- Abilitati foarte bune de comunicare si relationare
- Capacitate de organizare, planificare si coordonare
- Orientarea catre client si obtinerea de rezultate
- Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Nivel salarial atractiv
- Mediu de lucru dinamic si profesional