RESPONSABIL DEZVOLTARE AFACERE CU LIMBA MAGHIARA – ÜZLETFEJLESZTÉSI FELELŐS

Talent Reserve

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, companie ce desfasoara activitate in domeniul oferirii de solutii inteligente si facilitati pentru transportatorii internationali, recrutam pentru postul de Responsabil Dezvoltare Afacere cu limba maghiara (Üzletfejlesztési Felelős), in ORADEA.

FELADATOK:
A termékek bemutatása, népszerűsítése és értékesítése a cég szabványai és kereskedelmi politikájával összhangban;
Ügyfélportfólió folyamatos bővítése;
Céltárgy teljesítése (szerződéskötések/ hónap; telefonfelhívások/ nap);
Új stratégia javaslatok az ügyfelek vonzására;
Tevékenységi jelentések fogalmazása;
Dokumentumok előkészítése, az ügyfelek állandó támogatási szolgáltatása.

CERINTE

ALAPVETŐ ELVÁRÁSOK:
Karrierszint: 3+ év tapasztalat;
Idegen nyelvek: Magyar nyelv ismerete, haladó szint (anyanyelv);
A román nyelv jó ismerete;
Dinamikus, proaktív, kitartó és együttműködési készség;
Érdekelt az értékesítő tevékenységben, főleg a telefonos értékesítési munkában;
Kiváló szervezőkészség;
Empatikus, türelmes és kedves személy;
Csapatszellem és munkatársak tisztelete;
Lelkes és odaadó munkavégzés és eredményorientált;
Ügyfélközpontúság, udvarias fellépés;
Tiszta kifejezés és meggyőző kommunikáció képesség.

BENEFICII OFERITE

AJÁNLAT:
Versenyképes juttatási csomag;
Egészségbiztosítás;
Termékről való képzés;
Telefonos értékesítő képzés.

DESCRIEREA FIRMEI

Mission Statement:

Talent Reserve offers a positive experience while delivering recruitment / executive search, career guidance, HR projects on customer request, aiming at the long term positive impact of its involvement for its clients and for the workforce.