Responsabil departament injectie mase plastice

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea locului de munca
Organizarea si coordonarea intregului proces de productie mase plastice, incluzand lansarea in productie a modelelor noi;
Asigurarea functionarii in buna stare a echipamentelor;
Coordonarea si pregatirea resurselor umane implicate in proces (3 tehnicieni);
Asigurarea calitatii cerute de client;
Raportarea catre managementul de productie conform cerintelor acestuia.

CERINTE

Descrierea persoanei cautate
Absolvent de studii superioare (profil inginerie);
Experienta in domeniul de injectie mase plastice
de minimum 5 ani;
Foarte bune cunostinte operare PC;
Limba engleza la nivel
conversational;
Domiciliu stabil in Oradea
Permis de conducere categoria B

Aptitudini necesare
ocupării postului :
Persoana organizata, rezistenta la stres, atenta la detalii, cu bune
aptitudini de organizare si planificare, comunicativa si cu abilitatea de a munci in echipa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, negociabil in functie de experienta
Bonuri de masa
Program de lucru 8 ore pe zi sau cat este necesar pentru rezolvarea problemelor

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Ovid Densusianu nr. 9, Bl P191, ap. 2
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0728/270875
e-mail: claudia.vidican@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro