Responsabil Consum Materiale - Cunoscator SAP

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce produce componente metalice.

- urmarirea consumului materialelor in productie
- completarea si transmiterea comenzilor de materiale, consumabile etc. catre departamentul de achizitii.
- responsabil de asigurarea stocului necesar in productie
- mentinerea in permanenta a relatiei cu departamentele: achizitii, productie, magazie

CERINTE

- experienta in domeniu
- cunoasterea a cel putin un sistem integrat - SAP, JDE, Oracle etc
- cunostinte limba engleza

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial negociabil
- posibilitate de a lucra intr-un mediu dinamic
- oprtunitate de dezvoltare profesionala

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.