RESPONSABIL CLIENTI MARI / MANAGER PRODUS

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Gestionarea relatiei cu clientii strategici aflati in portofoliu

· Identificarea, planificarea, executarea si supervizarea proiectelor si ofertelor demarate catre clienti strategicii

· Asigurarea consultantei pentru produsele ofertate/dejà existente in portofoliu

· Crearea de noi oportunitati de afaceri cu noi clienti strategici

· Dezvoltarea relatiei prin marirea portofoliului de produse aferente clientilor strategici

· Coordonarea si sustinerea activitatii curente

· Studierea continua a concurentei pe segmentul de piata vizat

· Participarea la realizarea forecastului de vanzari si analiza stocurilor

CERINTE

- persoana dinamica si cu initiativa
- spirit de echipa;
- cunostinte operare PC;
- studii superioare;

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
- salariu motivant, in raport cu performantele;
- training;

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru, ww.advancedman.ro.
Clientul nostru este o companie nationala, lider pe piata in comercializarea de produse pentru amenajari interioare.