RESPONSABIL CLIENTI MARI LA NIVEL NATIONAL

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentine relatiile cu clientii majori ai companiei (BRICOSTORE), identifica si gaseste solutii la eventualele probleme aparute si se asigura de realizarea unui maxim de eficienta in raporturile contractuale cu acestia.

CERINTE

-DINAMISM, excelente abilitati de comunicare si negociere.
-Flexibilitate, spirit de echipa si atitudine proactiva fata de obiectivele profesionale
-Capacitate de autoorganizare si disponibilitate pentru program prelungit
-Cunostinte operare PC
-Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze (CONSTITUIE AVANTAJ)

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii nationale aflate in crestere si de a se alatura unui colectiv tanar si dinamic

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii va invitam sa accesati site-ul nostru la www.advancedman.ro.
Clientul nostru este o companie nationala, lider pe piata in comercializarea de produse pentru amenajari interioare.