Reprezentant Zonal Vanzari - Oradea

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru Clientul nostru ce comercializeaza echipamente/utilaje pentru reciclarea deseurilor cautam un Reprezentant Zonal Vanzari situat in Oradea.

Responsabilitati:
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti
- Dezvoltarea portofoliului de clienti
- Prospectare de piata
- Ofertarea si prezentarea produselor
- Negocierea si incheierea contractelor
- Urmarirea Incasarilor
- Participarea la targuri de specialitate

CERINTE

- Experienta in vanzari business to business
- Experienta in vanzari utilaje constituie avantaj
- Limba engleza la nivel conversational
- Limba germana constituie avantaj
- Studiile in domeniul tehnic constituie avantaj
- Abilitati tehnice
- Abilitati dezvoltate de vanzare si negociere
- Capacitate de a asimila informatii noi
- Fire intreprinzatoare
- Permis de conducere categ. B
- MS-Office

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Posibilitate de a participa la o serie de traininguri in strainatate

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.