REPREZENTANT VANZARI PRIN TELEFON OTC

MEDIPLUS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza telefonic numele, imaginea si serviciile companiei in relatiile cu clientii;
- contacteaza telefonic clientii;
- contribuie la marirea portofoliului de clienti, prin identificarea de noi oportunitati de afaceri, din zona arondata;
- preia, filtreaza si transmite echipei de vanzari toate informatiile de la clienti;
- intocmeste situatii, rapoarte solicitate de superiorul ierarhic.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta in vanzari de minimum 1 an (constituie avantaj vanzariprin telefon in piata pharma);
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- initiativa, spirit de echipa, spirit organizatoric.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivational si posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie nationala de succes.

Mediplus Exim SRL este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.
Succesul companiei noastre depinde de talentul si dedicarea oamenilor nostri.Ii ajutam sa se dezvolte profesional, creandu-le conditii optime de munca, autonomie si putere de decizie, incurajand spiritul de echipa si flexibilitatea, recompensand performantele.
Cream si dezvoltam calitate, mergem impreuna cu partenerii nostri spre o viata sanatoasa, continuind a fi primii, ne remarcam competitiv prin solutii inovative si un mod de operare rapid si eficient.