REPREZENTANT VANZARI PRIN TELEFON CHC

MEDIPLUS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele si serviciile diviziei sale in relatiile cu clientii;
- stabileste, mentine si dezvolta relatii de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
- contacteaza periodic clientii prin intermediul telefonului;
- preia, filtreaza si transmite toate informatiile de la clienti si din piata pharma, catre echipa de vanzari;
- identifica noi clienti pe piata pharma;
- indeplineste atributii cu caracter de secretariat (intocmeste rapoarte, situatii cerute de ASM).

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta relevanta in vanzari constituie avantaj;
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- atitudine proactiva, capacitate de convingere.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitatea de a activa in cadrul unei companii nationale de succes.

Succesul inseamna sa obtii ceea ce iti doresti.Sa intalnesti un context in care sa-ti poti exprima clar, ferm, spontan, sincer si direct sentimentele, nevoile si dorintele, respectandu-i in acelasi timp pe ceilalti.Cine nu isi doreste sa lucreze intr-un asemenea cadru?Noi nu detinem reteta ideala, dar cu siguranta iti dam sansa sa fii parte activa si sa colaborezi alaturi de profesionisti, intr-un mediu unde vei fi apreciat pe baza rezultatelor si a dorientei de implicare si dezvoltare.

A&D Pharma(www.adpharma.ro) este cel mai mare si mai dinamic grup farmaceutic care opereaza in Romania, avand peste 2700 de angajati la nivelul intregii tari. Infiintat in 1994, grupul include cea mai puternica retea de distributie de medicamente (prin compania MEDIPLUS EXIM) si cea mai mare retea de farmacii din Romania (prin SENSIBLU).

Obiectivul nostru este de a deveni cea mai prestigioasa companie de servicii farmaceutice, inovativa, orientata spre clienti, care furnizeaza servicii si produse de inalta calitate, care asigura si incurajeaza valorificarea tuturor oportunitatilor de dezvoltare a carierei pentru angajajtii sai si care contribuie pozitiv si proactiv la viata comunitatii din care facem parte.