Reprezentant Vanzari - Oradea

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un concern international care produce si comercializeaza produse din otel.

- reprezentarea companiei pe piata din Romania
- dezvoltarea pietei si a zonei de desfacere
- identificarea de potentiali clienti
- incheierea de contracte de vanzare

CERINTE

- studii superioare
- minim 2 ai experienta in vanzari (piese auto - avantaj)
- limba engleza - avansat
- limbile germana, maghiara - avantaj
- permis de conducere categoria B
- disponibilitate la deplasari

BENEFICII OFERITE

- salarizare atractiva
- telefon de serviciu
- masina de serviciu
- comision din vanzari
- oportunitate de lucru intr-o companie internationala de renume pe piata productiei de piese auto

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.