REPREZENTANT VANZARI MATERIALE DE CONSTRUCTII

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Realizeaza un nivel cat mai ridicat al vanzarilor
-Identificarea si contactarea de noi clienti si mentinerea legaturilor cu cei existenti
-Cunoasterea cat mai buna a produselor comercializate si distribuite

CERINTE

-Dinamism, rezistenta la stress si capacitate de efort prelungit
-Seriozitate si constinciozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu
-Experienta anterioara in vanzari (OBLIGATORIU!)
-Excelente abilitati de comunicare si persuasiune
-Experienta anterioara in vanzarea de materiale de constructii (CONSTIUIE AVANTAJ!)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (continand si procent din vanzarile realizate), autoturism si telefon de serviciu

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut si dinamic, in cadrul unei companii aflate in pline crestere pe piata regionala de profil

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii va invitam sa accesati site-ul nostru la www.advancedman.ro.
Clientul nostru este o companie locala, aflata in plina crestere pe piata regionala a distributiei si comercializarii materialelor de constructii si cu specific metalo-chimic.