Reprezentant Vanzari Magazin Orange Store

Orange Store Oradea

Job expirat

RESPONSABILITATI

participa activ la atingerea obiectivelor propuse;
- intocmeste documente fiscale si incaseaza contravaloarea acestora;
- implinirea asteptarilor potentialilor clienti, printr-o consiliere exemplara asupra produselor si serviciilor astfel incat sa devina clienti fideli;
- sa fie informat la zi cu privire la noutatile aparute in domeniul produselor si serviciilor comercializate.
ambitie
- promoveaza oferta prin actiuni directe
- investigheaza nevoile clientului si propune oferta potrivita
- lucreaza pe obiective zilnice

CERINTE

absolvent studii medii sau superioare;
- capacitate de comunicare;
- abilitati de prezentare, argumentare si vanzare;
- flexibilitate, rezistenta, initiativa, punctualitate;
- experienta in vanzari constituie avantaj;
- cunostiinte de operare PC(Office, Internet, E-mail)
-cunostinte de limba engleza constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

-salar fix
-bonusuri
-premii

DESCRIEREA FIRMEI

companie telefonie mobila