Reprezentant Vanzari - Bihor

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un cunoscut producator de tamplarie PVC si aluminiu.

Responsabilitati:
- administrarea portofoliului de clienti si dezvoltarea acestuia
- ofertarea si prezentarea produselor
- vanzare pe teren activa
- negocierea termenelor contractuale si incheierea contractelor
- gestionarea clientilor din judetul Bihor
- consilierea clientilor

CERINTE

- experienta in vanzari minim 2 ani
- experienta in vanzari tamplarie PVC si aluminiu sau domenii conexe constituie avantaj
- limba maghiara constituie avantaj
- abilitati dezvoltate de interrelationare
- seriozitate si responsabilitate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial format din parte fixa si comision
- masina si laptop de serviciu

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.