REPREZENTANT VANZARI AUTOCAMIOANE

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza un nivel cat mai ridicat de vanzari, prin identificarea, contactarea, atragerea si convingerea potentialilor clienti existenti pe piata.

CERINTE

Experienta anterioara in vanzari
Capacitatea de autoorganizare a activitatii, disciplina, constinciozitate si rigurozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu
Excelente abilitati de comunicare si persuasiune, dinamism, rezistenta la stress si capacitate de efort prelungit.
Cunostinte PC.
Cunostinte tehnice si la nivel mediu a unei limbi de circulatie internationala (constituie avantaj).
Disponibilitate pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (in functie de performantele realizate - nivelul de vanzari atins), cu posibilitati de castig deosebite

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii va invitam sa accesati site-ul nostru la www.advancedman.ro.
Clientul nostru este unul din concesionarii locali ai unei marci renumite de autocamioane, aflat in dezvoltare.