REPREZENTANT VANZARI AUTO

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asimileaza intr-un timp cat mai scurt cat mai multe informatii privind parametrii produsului
-Realizeaza obiectivele profesionale specifice postului, respectiv target-ul de vanzari
-Preia portofoliul de clienti deja existent si il dezvolta
-Mentine legatura cu clientii aflati in zona de responsabilitate si receptioneaza eficient si cu acuratete feed-back-ul furnizat de acestia
-Propune noi modalitati/strategii de dezvoltare si diversificare a propriei activitati

CERINTE

-Atitudine proactiva, responsabilitate, DINAMISM si dorinta de crestere profesionala
-Persistenta in atingerea obiectivelor profesionale, capacitate de lucru in conditii de stress si rezistenta la efort
-Excelente capacitati de comunicare si persuasiune
-Incredere in sine si atitudine creativa si imaginativa in atingerea obiectivele profesionale
-Experienta si eventualele trainiguri in vanzari constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, in functie de performante
- posibilitatea de a lucra in cadrul unei echipe moderne si dinamice aflate in plina dezvoltare pe o piata cu mare potential
- autoturism si telefon de serviciu

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal (pentru mai multe detalii accesati www.advancedman.ro).
Clientul nostru este un concesionar local a unei marci renumite de autoturisme aflat in ascensiune pe piata vanzarilor auto.