REPREZENTANT VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentantul de vanzari raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu.
Reprezentantul de vanzari raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati cu numerar (chitante si dispozitii de plata/incasare), etc.
Reprezentantul de vanzari desfasoara urmatoarele activitati:
- Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei , negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
- Intocmeste oferte de marfuri;
- Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;
- In limita timpului disponibil si in conformitate cu dispozitiile primite participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea marfurilor.

CERINTE

• capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
• personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
• permis de conducere categoria B ( NU ESTE O CONDITIE)

BENEFICII OFERITE

- SALARIU ATRACTIV
- TELEFON DE SERVICIU
- BONUSURI IN FUNCTIE DE PERFORMANTA