Reprezentant Vanzari

S.C. ORGANIC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati ale postului sunt:

- Organizarea si actualizarea bazei de date a clientilor.
- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii deja existenti.
- Identificarea de noi posibilitati de dezvoltare a portofoliului de clienti.
- Studiul pietei si identificarea noilor oportunitati de dezvoltare.
- Cunostinte minime in domeniul hidraulica si pneumatica industriala.

CERINTE

- Minim studii medii
- Permis auto categoria B (vechime minim 2 ani).
- Disponibil Pt. deplasari in interes de serviciu.
- Cunostinte PC. Excel Word Navigare internet.
- Cunoasterea pietei locale.
- Experienta minim 1 an in vanzari. (produse industriale)
- Bune abilitati de comunicare si negociere.
- Atitudine pozitiva.
- Seriozitate, punctualitate.
- Perseverenta

BENEFICII OFERITE

- Masina de serviciu
- Telefon mobil
- Laptop
- Pachet salarial motivant (salariu fix + comision)
- Prime si bonusuri lunare, bonusuri de fidelitate anuale atractive, cu adevarat consistente !

Organic SRL infiintat in anul 2004 de un colectiv cu o experienta in domeniu,in colaborarea cu companii cunoscute şi recunoscute pe plan mondial care au interesul realizarii celui mai mare şi important centru Hidraulic si Pneumatic din România.
Organic SRL este importator si distribuitor al unor importanti producatori de echipamente hidraulice si pneumatice cum ar fi :
Toata gama de Hidraulica si Pneumatica calitate Parker.
Toata gama de Pneumatica calitate AZpneumatic
Compresoare calitate Abac
Serviciile oferite de noi sunt :
- Sertizarea furtunurilor hidraulici si pneumatici
- Reconditionari cilindri hidraulici si pneumatici
- Executie seturi etansare pt. Hidraulica si Pneumatica
Organic SRL in statutul de reprezentanta in Bihor al companiei Parker ofera din stoc produse de inalta calitate la cele mai performante preturi, impreuna cu suportul tehnic si logistic necesar satisfacerii celor mai exigente asteptari.