Reprezentant vanzari

Abelaro Com S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezinta firma in relatiile cu clienti si potentiali clienti pentru vopsele
- mentine relatiile cu clientii si este orientat spre largirea portofoliului de clienti
- cunoaste si prezinta produsele firmei
- incheie contracte de vanzare, cu respectarea conditiilor impuse de politica firmei

CERINTE

- experienta in vanzari ( min. 3 ani ), avantaj vanzari vopsele
- cunostinte de tehnici de vanzare
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
- tinuta prezentabila
- comportament orientat spre client
- perseverenta, rezistenta la stres
- responsabilitate fata de angajamentele asumate
- disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant
-alte beneficii se vor discuta in cadrul unui interviu

Principala activitate a companiei Abelaro Com SRL este distributia de materiale de constructii la nivel national.
Pentru o descriere detailata vizitati site-ul www.abelaro.ro