REPREZENTANT VANZARI

S.I.L. PLAST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Isi stabileste si administreaza timpul si ritmul de lucru, in vederea atingerii si depasirii obiectivelor stabilite de companie;
- Contacteaza si oferteaza in zona de responsbilitate (persoanele de contact ale companiilor, potentiali clienti sunt in exclusivitate administratori, directori generali, directori adj., directori economici, directori de achizitii, etc)
- Raspunde de atingerea obiectivelor lunare, realizabile, stabilite de companie si de fidelizarea clientilor;
- Urmareste si verifica permanent clientii activi si potentiali din zona de responsabilitate;
- Are obligatia sa contacteze toate societatile din zona de responsabilitate;
- Mentine relatia cu clientii activi;

CERINTE

Persoana foarte serioasa, prezenta fizica business, inteligenta, cu charisma, comunicativa;
Foarte bune abilitati de coordonare si relationare interpersonala, abilitati de rezolvare a problemelor, orientare catre performanta, implicare puternica in activitatile curente, responsabilitate maxima si atentie sporita, capacitate puternica de auto-organizare, orientare catre rezultate;
Permis de conducere categ B - obligatoriu
Cunostinte PC. Autoturism propriu.

BENEFICII OFERITE

SALARIU COMPETITIV

DESCRIEREA FIRMEI

PRODUCTIE AMBALAJE FLEXIBILE DIN POLIETILENA