Reprezentant vanzari

GENERAL EUROCHEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Feladatok:

•uj partnerek megszerzese
•meglevo partnerekkel a kapcsolattartas
•vevok altal generalt forgalom folyamatos novelese az aruvalasztek bovitesevel
•vevoivel kapcsolatos valamennyi uzleti feladat nyomon kovetese
•jelentesek, elszamolasok hataridore torteno megfelelo elkeszitese

CERINTE

Elvarasaink:

•roman es magyar nyelv anyanyelvi szinten tudasa!
•minimum kozepfoku vegzettseg
•hasonlo teruleten szerzett minimum 3 eves teruleti kepviseloi gyakorlat
•felhasznaloi szintu szamitgepes ismeretek (Word, Excel)
•B kategorias jogositvany es internetes elerhetoseg
•dinamizmus, jo fellepes es kivalo kommunikacios kepesseg
•onallo munkavegzesre valo kepesseg
•proaktiv es eredmenyorientalt szemelyiseg aki szereti a kihivasokat
•erkolcsi bizonyitvany

Munkavegzes helye:

Nyugat Romania

Jelentkezes modja:

A pozicio azonnal betoltheto. Amennyiben hirdetesunk felkeltette erdeklodeset, ugy kerjuk, hogy a pozicio megjelolesevel kuldje el reszunkre fenykepes oneletrajzat, magyar es roman nyelven az alabbi elerhetosegek egyikere:
Levelcim: Magyar-Lengyel Kereskedelmi Kft. 6000 Kecskemet, Varosfold 92.
E-mail: ratotiorsi@malen.hu

BENEFICII OFERITE

Amit kinalunk:

•fix juttatas a betanulasi ido alatt
•atlagon feluli jovedelem lehetoseg
•caffeteria
•vallalati gepkocsi, mobiltelefon
•fiatal, dinamikus munkahelyi kornyezet
•hosszu tavu munkalehetoseg
•biztos hatter

Haztartasi vegyi aru es kozmetikai termekek forgalmazasaval foglalkozo nagykereskedelmi cegunk munkatarsakat keres Nyugat-Romania teruletere: Bihar, Temes, es Szatmar megye teruletere, az alabbi munkakorbe:

TERULETI KEPVISELO