REPREZENTANT VANZARI

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

OBIECTIVE:
- realizarea targetului de vanzare alocat;
- marirea numarului de clienti noi;
ACTIVITATI:
- prospectarea pietei la nivel de judet;
- creeaza si dezvolta relatii cu clientii potentiali;
- deruleaza proiecte pentru clientii existenti;
- identifica noi clienti potentiali pe piata;
- isi planifica activitatea de vanzare;
- intocmeste rapoarte zilnice si lunare de activitate;
- aduna informatii despre clientii potentiali;
- aduna informatii despre concurenta si clientii acesteia;
- invata produsele, beneficiile si caracteristicile tehnice ale acestora.

CERINTE

- studii superioare;
- rezistenta la stres;
- experienta in vanzari (obligatoriu);
- dinamism;
- cunostinte in tehnici de vanzari si psihologia clientului;
- initiativa;
- abilitati foarte bune de comunicare si lucru in echipa;
- aspect fizic placut;
- dorinta de afirmare;
- tinuta bussines;
- disponibilitate pentru efort sustinut si prelungit;
- permis de conducere categ. B;

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea crearii unei cariere;
- autoturism;
- telefon mobil + abonament;
- pachet salarial atractiv si beneficii bazate pe responsabilitati si performanta personala;
- salarul real trecut in cartea de munca (avantaj la pensie);
- atmosfera de lucru agreabila intr-un colectiv cu experienta.

Agentie de recrutare, selectie si plasare personal din Oradea, selectioneaza REPREZENTANT VANZARI pentru clientul sau care este Compania Nr.1 in Romania in productia si comercializarea de mobilier. Pentru informatii suplimentare contactati-ne: publiceuroconsulting@yahoo.com