REPREZENTANT VANZARI

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Indeplinirea target-ului trimestrial,
• Prospectarea pietei si sesizarea oportunitatilor de afaceri,
• Indentificarea de noi clienti si dezvoltarea relatiilor cu acestia,
• Coordonarea proceselor de vanzare cu actualii si potentialii clienti,
• Intocmirea ofertelor si negocierea contractelor.

CERINTE

• Experienta in vanzari de minim 2 ani, avantaj cunosterea pietei I.T.,
• Abilitati foarte bune de comunicare, negociere si lucrul in echipa.
• Orientat spre clienti,
• Cunoasterea tehnicilor de vanzare,
• Capacitate de invatare rapida,
• Abilitatea de a rezolva probleme independent,
• Cunostinte P.C.- Microsoft Office- nivel avansat.
• Cunoasterea limbii Maghiare- avansat si Engleza- mediu,
• Disponibil la deplasari,
• Carnet de conducere categoria B,
• Persoana diplomata.

BENEFICII OFERITE

• Posibilitatea crearii unei cariere,
• Autoturism,
• Telefon mobil,
• Laptop,
• Training-uri de specialitate,
• Pachet salarial atractiv bazat pe performanta personala.

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.
Clientul nostru este o firma, a carei domenii de activitate este indentificarea automatizata, tehnologia codurilor de bara. Firma este in parteneriat cu unul din liderii pietei din Ungaria in acest domeniu. In Romania, sunt printre primii care presteaz¿ servicii de integrare în domeniul identific¿rii automatizate (RFID).
e-mail: publiceuroconsulting@yahoo.com
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro