Reprezentant Medical- Oradea pentru compania Bayer Schering Pharma

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea etica a portofoliului de produse farmaceutice catre medicii specialisti
-realizarea rapoartelor de activitate
-organizarea de prezentari de grup
-mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei din zona alocata

CERINTE

-absolvent studii universitare medicale sau conexe (Medicina, Farmacie, Chimie etc.)
-experienta anterioara in promovarea medicala, minim 6 luni
-excelente abilitati de comunicare si relationare
-orientare catre obtinerea de rezultate
-empatic, serios si responsabil
-bune cunostinte de operare PC-MS Office
-cunostinte de limba engleza la un nivel mediu
-permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru profesionist
-pachet salarial motivant
-instrumente de lucru (masina, telefon mobil, laptop)

Expand Health Romania – pharmexx group, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru compania Bayer Schering Pharma, Reprezentant Medical, Oradea.