Reprezentant Local Colectare Debite - Oradea

CREDITEXPRESS ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Colectarea debitelor restante de la persoane fizice si juridice pentru clientii Creditexpress, la standarde etice si profesionale inalte
• Vizitarea debitorilor la domiciliu sau la locul de munca si negocierea conditiilor de plata
• Gestionarea debitelor intr-o maniera rapida si exacta, asigurand totodata ca debitorii sa fie tratati intr-o maniera demna si corecta
• Furnizarea de informatii corecte debitorilor despre consecintele neachitarii debitelor si despre modalitatile de plata
• Gestionarea procedurii de colectare intr-o maniera rapida si completa pentru toate cazurile alocate
• Reprezentarea intereselor Clientilor si ale Creditexpress in procesul de negociere cu debitorii

CERINTE

• Abilitati de comunicare si negociere, rationament si reflectie, analiza si sinteza
• Capacitate de gestionare eficienta a sarcinilor alocate, obiectivitate si punctualitate
• Orientare catre rezultat, catre indeplinirea in mod eficient a obiectivelor stabilite
• Initiativa, implicare, dinamism si perseverenta
• Capacitate de adaptare si autocontrol
• Responsabilitate si punctualitate
• Experienta in MLM, distributie sau servicii de securitate reprezinta un avantaj
• Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

• Program de lucru part-time cu un orar flexibil
• Sistem de salarizare si bonusare competitiv si atractiv
• Participare la programe de formare profesionala, in acord cu politica interna a companiei
• Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie internationala in continua crestere

CREDITEXPRESS este o companie internationala care ofera servicii financiare in domeniul recuperarii de creante. Clientii nostrii sunt companii mici si mari din Europa.

www.creditexpress.com.ro