Reprezentant Departament Export

ATT Interim

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam vorbitori de limba germana care sa se alature echipe noastre pentru functia de REPREZENTANT DEPARTAMENT EXPORT.

NOI ITI OFERIM:
- Salar de 1500 RON Net;
- Renegocieri salariale la fiecare 3 luni in functie de reevaluarea activitatii;
- Transport asigurat / sau decontat;
- Telefon de serviciu;
- Mediu de lucru tanar si atractiv;
- Conditii moderne de munca.

CERINTE

TU TREBUIE SA:
- Pregatesti si procesezi zilnic comenzile clientilor;
- Introduci in mod corect si modifici comenzile in programul WinArhi si Sistemul informatic;
- Lucrezi in stransa colaborare cu toate departamente interne (logistica, achizitii si productie) in scopul obtinerii de informatii aditionale
- Comunici cu departamentele interne adecvate in ceea ce priveste comenzile, capacitatea de productie, transport si alte probleme legate de procesarea comenzilor;
- Creezi si intretii liste de verificare ale comenzilor;
- Intocmesti rapoarte specifice privind comenzile clientilor;
- Gestionezi reclamatiile clientilor;
- Participi activ la sedintele departamentale; vii cu sugestii de imbunatatire pentru atingerea obiectivelor firmei.
- Este responsabil de imbunatatirea continua a muncii depuse.

ATT interim este o companie care ofera servicii de recrutare, selectie si leasing de personal.