Reprezentant de vânzări zonal: România și Ungaria

HR recrutare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evolution HCC caută un reprezentant de vânzări pasionat de domeniul tehnic și dornic de a promova produse sanitare în România și Ungaria!

Te potrivești pentru acest post dacă...
- ai o experiență minimă de un an în domeniul vânzărilor, a produselor tehnice
- ești disponibil/ă pentru deplasări și pentru muncă de teren
- ești cunoscător avansat al limbii maghiare
- deții permis de conducere
- ești orientat/ă spre client și ai bune abilități de comunicare și negociere

Constituie un avantaj:
- dacă ai studii în domeniul tehnic / cunoștințe tehnice
- dacă ești disponibil/ă pentru a utiliza mașina proprie în interes de serviciu
- avantaj cunoașterea pieței din Ungaria sau/și a teritoriului

Cum vei aduce succes companiei...
- vei concepe și redacta oferte
- te vei deplasa la potențialii clienților
- vei contacta telefonic potențialii clienți
- vei efectua studii de piață
- vei prezenta produsele și serviciile companiei
- vei negocia și încheia parteneriate
- vei încasa plăți, vei elibera facturi și vei monitoriza termene de plată / tranzacții financiare
- vei redacta rapoarte de activitate săptămânale și lunare

Dacă ești interesat/ă, așteptăm cu interes să ne contactezi la nr. de telefon 0743 824 466 sau pe adresa de e-mail popadina.hr@gmail.com

CERINTE

Minim un an de experiență în vânzări
Cunoscător avansat al limbii maghiare
Disponibilitate pentru deplasare (deținerea permisului auto)

DESCRIEREA FIRMEI

Rerutare si selectie personal