REDACTOR

SVS CITY MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- redactarea continutului publicatiilor
- pregatirea textelor, fotografiilor pentru publicatii.

CERINTE

- studii superioare ( constituie avantaj Jurnalistica, Flilologia)
- cunoasterea obligatorie a limbii germane
- minim 2 ani experienta in domeniu
- capacitate de comunicare excelenta
- creativitate
- abilitate analitica, capacitate organizatorica.

Persoanele interesate pot depune scrisoare de intentie si CV cu poza la adresa societatii din Oradea, str. Gh. Pitut nr. 1 sau la adresa de e- mail info.ro@svscitymedia.com. Informatii suplimentare se pot obtine la telefon/fax 0259/477 745.

BENEFICII OFERITE

Salar motivant, mediu de lucru profesionsit, tanar, dinamic, multinational, traininguri.

SVS CITY MEDIA isi desfasoara activitatea cu scopul de a ajuta administratiile locale din Europa Centrala si de Est, intreprinderile mici si mujlocu in stabiirea relatiilor economice, comerciale si de investitii cu intreprinderile cu capital si oamenii de afaceri de succes, care isi desfasoara activitatea in Uniunea Europeana, in primul rand in Germania, in calitate de participanti pe piata multinationala, acordam o mare atentie selectiei de personal, fiind profesionisti pentru provocarile mediului multicultural, cautam un coleg prntru postul de