RECRUITER

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alatura-te echipei noastre de profesionisti din Oradea!

Responsabilitati:
- analiza nevoilor de recrutare ale clientilor
- identificarea candidatilor compatibili cu posturile disponibile
- conceperea si postarea anunturilor de angajare
- selectia aplicatiilor
- sustinerea interviurilor de preliminare cu candidatii selectati
- prezentarea candidatilor recomandati clientilor
- participarea activa la interviurile finale cu clientii companiei
- oferirea de consultanta clientilor, cu privire la selectarea candidatului potrivit
- follow-up dupa angajare, atat cu candidatul, cat si cu clientul

CERINTE

Cerinte:
- studii superioare (avantaj in Psihologie)
- minim 6 luni experienta in recrutarea si selectia de personal, in vederea angajarii
- disponibilitate la deplasari
- abilitati de comunicare (scrisa si verbala) in limba Engleza
- permis de conducere (avantaj)
- abilitati de comunicare dezvoltate
- capacitate de lucru cu termene fixe
- abilitati de organizare eficienta a timpului si activitatii

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- oportunitate de dezvoltare profesionala in domeniul Resurselor Umane
- salarizare motivanta
- oportunitate de lucru intr-o companie multinationala
- mediu de lucru placut
- conditii optime de munca

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.