Project manager (TCM)

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordonare activitate de productie;
-Responsabil de productie;
-Va coordona o echipa formata din aprox. 20 persoane;
-Va mentine si dezvolata legaturile cu clientii;
-Va organiza echipele in mod eficient;
-Va mentine legatura cu furnizorii.
-sa coordoneze mecanicii din subordine astfel incat utilajele si toate echipamentele folosite in productie sa fie in buna stare de functionare.

CERINTE

- Sa fie un bun negociator,
- cu experienta ca si inginer mecanic minim 5 ani (avantaj daca are experienta intr-o firma cu obiect de activitate asemanator),
- studii superioare de specialitate (TCM),
- dinamic, serios,
- cu domiciliul in Oradea sau intr-o localitate limitrofa, disponibilitate in caz de avarii.
- Cunostinte bune de limba engleza.
- Cunostinte PC (AUTOCAD).

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- transport asigurat
- alte beneficii

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro
Clientul nostru este o companie multinationala, care are ca obiect de activitate fabricarea filtrelor de telecomunicatii pentru clientii lor care sunt: Erikson, Nokia, Philtronic, etc.